Довідкова служба Кременчука

Пошук у базі за найменуванням, послугою

 

Для зручності мешканців та гостей нашого міста у 2001 році була створена
телефонна довідкова служба 1550.         067-521-1550  

Це універсальна система послуг, за допомогою якої ви можете отримати довідкову інформацію по Кременчуку та Полтаві. Консультації з будь-яких видів товарів та послуг, оформити замовлення та доставку подарункового сертифікату, вирішити багато проблем.

Безкоштовно надаються номери телефонів:

  • Екстренні та аварійні служби;
  • Міська влада та силові структури(адміністрація міста, військкомат, відділення поліції, суди);
  • Соціальний захист населення(податкові, РАГСи, центр зайнятості, пенсійні фонди)

На даний момент інформаційна база довідкової служби налічує понад 7000 підприємств.
Для того, щоб жителі швидко могли зв'язатися з Вашим підприємством, необхідно укласти договір.
P.S. Інформація про підприємства, що не уклали договір на обслуговування, не видається абонентам довідкової служби.

Для уточнення інформації, телефонуйте:  15 50

Довідкова служба «1550» - це перша в місті Кременчук  служба, з найбільш повною та вичерпною інформацією у всіх сферах виробництва, у сфері обслуговування та надання послуг. Служба Кременчука займає лідируючі позиції в галузі надання довідкової інформації за телефоном 067 521 15 50, а також повна інформація на сайті www.kia.poltava.ua Довідкова Служба 1550 розпочала свою діяльність у грудні 2001 року. br /> Це безкоштовна довідкова служба, де зателефонувавши за номером   067-521-1550 кожен громадянин може отримати інформацію про підприємства та послуги нашого міста, та Полтавської області.

У Internet-довіднику Служби 1550 ви зможете знайти телефони та адреси залізничного вокзалу, автовокзалу, різних підприємств , фірм, установ та компаній. Це навчальні заклади – школи, гімназії, інститути, училища, дитячі садки, медичні заклади – поліклініки, лікарні, госпіталі, органи державної влади – РАГС, паспортно-візові служби, адміністрації м. Кременчука та Полтавської області, суди, поштові відділення, комерційні організації - готелі, готелі, радіостанції, рекламні агенства, банки, магазини електроніки, телефони таксі у м. Кременчуці, вантажоперевезення, рибальські, будівельні, туристичні компанії, торгові центри, нічні клуби, кінотеатри, театри, сауни, різні місця проведення дозвілля. 
Ми можемо сміливо назвати себе ШВИДКА  ТЕЛЕФОННА ДОПОМОГА!

Як зареєструвати свою фірму у базі даних?
Для того, щоб внести інформацію про свою діяльність до бази даних довідкової служби 15-50, необхідно заповнити дані та натиснути кнопку "Реєстрація". Після перевірки адміністратором дані будуть внесені до бази та наші менеджери зв'яжуться у Вами.
Пропозиція / Напрямок діяльності